Shaquille O’Neal na okładce Legend Edition NBA 2K18

nba 2k18 e1494259348378

2K Games ogłosiło dzisiaj, że we wrześniu tego roku zadebiutuje kolejna odsłona najlepszego wirtualnego basketu. NBA 2K18 pojawi się w edycji na konsole PlayStation 4, Xbox One, Switch oraz na komputery osobiste. Opublikowano także pierwszy zwiastun gry, na którym niestety nie zaprezentowano materiału z rozgrywki. Shaquille O’Neal w inscenizowanym oświadczeniu ogłasza, że pojawi się na okładce Legend Edition NBA 2K18, która będzie dostępna w wersji tradycyjnej oraz złotej. W zwiastunie wystąpił również Kobe Bryant, który był twarzą NBA 2K17. Dla fanów NBA widok obu panów może to być sporym  zaskoczeniem, gdyż pomimo, że zdobyli wspólnie trzy mistrzostwa ligi, prze ostatnie lata ich relacje były dość chłodne.

Obie wersje Legend Editions będą dostępne w formie cyfrowej i fizycznej na konsolach PlayStation 4 i Xbox One a na Nintendo Switch tylko w fizycznej.

NBA 2K18 zadebiutuje na wszystkich platformach 19 września, a posiadacze Legend Edition, otrzymają dostęp do gry cztery dni wcześniej.

Zwiastun NBA 2K18 Legend Edition