Shadows: Heretic Kingdoms – patch + garść nowych informacji

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Shadows: Heretic Kingdoms całkiem dobrze został przyjęty przez recenzentów. Gra miała trochę błędów, ale posiadała niezłych bohaterów i przyjemną dla oczu grafikę. Niestety po premierze produkt nie był patchowany, można było wręcz odczuć wrażenie, że studio Games Farm ma graczy gdzieś. Dziś znamy już powody tych działań, a sama gra dostała sporego patcha. Bardzo krótko po premierze wydawca bitComposer Games (Jagged Alliance: Flashback, Air Conflicts: Vietnam, Citadels) zbankrutował, a Games Farm przez ostatnie miesiące walczył o pełne prawa do marki. Przy okazji udało się uzyskać prawa do serii Air Conflicts.

Patch do „Book 1” – czyli pierwszej części właśnie się ukazał. Autorzy pracują nad „Book 2„, kontynuacją, zapowiedzianą już podczas premiery „jedynki”. Niezależnie czy gracz kupował wersję standardową, czy rozszerzoną – otrzyma te rozszerzenie za darmo. Tak samo sprawa się ma z DLC, które ma dodać 3 nowe questy. Posiadacze wersji rozszerzonej otrzymali również Kult: Heretic Kingdoms – zapomnianego już prequela z ubiegłej dekady.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów