Shadow Warrior trailer wersji na PS4

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Shadow Warrior to FPS stworzony przez polskie studio Flying Wild Hog. Gra debiutowała na PC we wrześniu zeszłego roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem przez krytyków i miłośników gatunku. Premiera na konsole nowej generacji PlayStation 4 i XBOX ONE planowana jest na 24 października tego roku.

W wersji konsolowej znacznemu uatrakcyjnieniu ulegnie sterowanie, zwłaszcza walka mieczem, która specjalnie  dla PlayStation 4 będzie wspierana przez touchpad. Sterowanie stanie się dzięki temu bardziej intuicyjne i da wiele nowych możliwości w wyeliminowaniu wroga.  Touchpad będzie wykorzystywany do wszystkich kombinacji oraz ciosów specjalnych.  Gra będzie działać na autorskim silniku RoadHog w rozdzielczości 1080p i 60 fps. Czy zapewni on oprawę graficzną na najwyższym poziomie, przekonamy się niebawem. Obecnie możemy ocenić wersje na PlayStation 4 jedynie na nowym trailerze.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Twórca Stardew Valley zdradził swoje plany na przyszłość. Jednym z nich jest całkowicie nowa gra… https://t.co/TVJoOjjuNf
Znamy datę premiery Smoke and Sacrifice na konsolach PlayStation 4 i Xbox One https://t.co/2sKXRABYNS https://t.co/Ekjq37wRv7

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch