Shadow of the Tomb Raider otrzymało darmowe demo na PC, PlayStation 4 i Xbox One

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Z pewnością Square Enix nie może być zadowolone za sprzedaży Shadow of the Tomb Raider. Gra nie dość, że zadebiutowała w dość niefortunnym momencie, to jeszcze Eidos Montreal nie poradziło sobie jako główny deweloper tak dobrze, jak Crystal Dynamics tworząc poprzednie dwie odsłony. Wydawca jednak próbuje pod koniec roku przypomnieć graczom o najnowszej odsłonie przygód Lary Croft. Od dzisiaj bowiem na wszystkich platformach gra jest dostępna w darmowej wersji trial. Postęp podczas jej ogrywania zostanie zachowany jeśli zdecydujemy się na zakup pełnej wersji gry.

Gra Shadow of the Tomb Raider zadebiutowała 15 wrześnie bieżącego roku w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Wesołe Święta we Frostpunk? Dodatek zatytułowany Opowieść Wigilijna jest już dostępny https://t.co/h06k2U6fza https://t.co/k3avucCMcJ
Sheltered – indyk w postapokaliptycznych klimatach już dostępny https://t.co/N18hrzkdTb https://t.co/OLZxu63xHa

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch