Serious Sam Collection niebawem zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Serious Sam
Serious Sam Collection

The Entertainment Software Rating Board sklasyfikował grę Serious Sam Collection w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One (zobacz).

Pakiet tytułów z kultowej serii zadebiutował w 2013 roku na PlayStation 3 i Xbox 360 i zawierał: Serious Sam HD: Pierwsze starcie, Serious Sam HD: Drugie starcie, Serious Sam 3: BFE i Serious Sam: Double D XXL.

Data debiutu kolekcji nie jest znana, ale zapewne pojawi się na rynku przed premierą najnowszej odsłony serii zatytułowanej Serious Sam 4: Planet Badass. Ta zadebiutuje w 2019 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Serious Sam to zapoczątkowany w 2001 roku na PC, cykl pierwszoosobowych strzelanek. W grach wcielamy się w tytułowego Sama, który musi rozprawić się z licznymi zastępami kosmicznych najeźdźców.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów