Seria Wave Race może powrócić

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Shinya Takashi, dyrektor zarządzający w firmie Nintendo i deweloper odpowiedzialny swego czasu za Wave Race 64 na Nintendo 64, po rozdaniu nagród BAFTA w zeszłym tygodniu w krótkim wywiadzie dla portalu fandom wikia zapytany o potencjalną nową odsłonę serii na Nintendo Switch, stwierdził:

Możesz zobaczyć tę grę ponownie. Staraliśmy się stworzyć wiele gier i to może być jedna z nich. Osobiście uwielbiam Wave Race!

Ciężko na podstawie tych słów stwierdzić, czy w przyszłości otrzymamy zupełnie nową odsłonę serii, jednak jedno jest pewne. Wave Race powróci i nawet jeśli z początku wyłącznie poprzez Virtual Console lub klasyczny remaster, warto będzie dać znać Takashiemu, że brakuje aktualnie na rynku produkcji tego typu.

Źródło: https://nintendoeverything.com/nintendos-shinya-takahashi-on-the-possibility-of-wave-race-for-switch-you-may-see-that-game-again/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów