Sekiro: Shadows Die Twice – porady prosto od twórców

Nowy materiał wideo z najważniejszymi informacjami

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

Activision oraz studio From Software opublikowały nowy materiał wideo z Sekiro: Shadows Die Twice. Trwający nieco ponad 5 minut film skupia się na najważniejszych elementach gry i zawiera kilka porad od twórców.

W zwiastunie przybliżono m.in. fabułę produkcji, a także zaprezentowano kilka umiejętności głównego bohatera. Nie zapomniano też o broniach oraz gadżetach, którymi przyjdzie nam się posługiwać podczas rozgrywki.

W materiale poświęcono również czas walce z oponentami. Twórcy podkreślają, że w starciach najważniejsza jest taktyka, którą powinniśmy zmieniać w zależności od rodzaju przeciwnika.

Na koniec przybliżono także system progresji postaci. Deweloperzy zapewniają, że odblokowywanie nowych umiejętności i zdobywanie oraz ulepszanie sprzętu, będzie kluczem do sukcesu.

Warto wspomnieć, że w zeszłym tygodniu ujawniono listę trofeów, które będziemy mogli zdobyć w najnowszej produkcji From Software.

Sekiro: Shadows Die Twice trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera już w najbliższy piątek.

Sekiro: Shadows Die Twice – materiał przedstawiający najważniejsze elementy gry

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów