Sega Ages – Out Run zadebiutuje jeszcze w tym roku

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Dsfpxt8vsaan2oq

Sega w kwietniu tego roku zapowiedziała Sega Ages, którym będą sygnowane wszystkie klasyczne tytuły zmierzające na Nintendo Switch. Dzisiaj poznaliśmy kolejną grę, która dołączy do m.in. wydanego już Sonic The Hedgehog i Thunder Force IV.

Japoński oddział Segi poinformował za pomocą twittera, że jeszcze w tym roku posiadacze konsoli Nintendo Switch będą mogli zagrać w klasycznego Out Runa. Tytuł będzie działać w 60 klatkach na sekundę oraz zaoferuje m.in. trzy dodatkowe utwory z innych odsłon serii w retro aranżacjach. Dokładna data premiery na ten moment nie została ujawniona.

Źródło: https://gematsu.com/2018/11/sega-ages-out-run-launches-in-2018

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Tekken 7 – Negan z The Walking Dead i Julia trafią do gry jeszcze w tym miesiącu https://t.co/1ev08Of69D https://t.co/grNomDuPVz
Final Fantasy XV – Episode Ardyn z dokładną datą premiery, prolog w w formie anime już dostępny… https://t.co/eiHCtboPQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch