Seagate prezentuje nowy dysk zewnętrzny z serii Game Drive dla PlayStation 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Playstation 4 I Dysk Zewnętrzny
Playstation 4 I dysk zewnętrzny

Seagate jakiś czas temu wszedł we współpracę z Sony czego wynikiem było wydanie pierwszego dedykowanego dysku zewnętrznego. Tym razem pojawił się nowy model, który ma aż 2TB pojemności i jest oczywiście wykonany z myślą o konsolach Sony.

Nowy model przeszedł rygorystyczne testy by jak najlepiej sprostać wymaganiom PlayStation 4, więc nie powinno być żadnych problemów z jego używaniem. 2TB to sporo miejsca na dodatkową zawartość, szczególnie gdy ktoś ma 500GB dysk twardy w swojej konsoli.

Seagate Game Drive 2tb Pudełko

Teoretycznie taka pojemność pozwala na magazynowanie około 50 gier i dodatkowej zawartości, należy tylko pamiętać, że wszystko jest przypisane do jednego konta.

Warto dodać, że Seagate Game Drive 2TB wymaga oprogramowania 4.50 lub nowszego do pracy z PS4. Dysk podobno działa tak szybko, że nie odczujemy różnicy między zewnętrznym, a wewnętrznym.

Cena urządzenia to 89,99 dolarów amerykańskich lub 119,99 dolarów kanadyjskich.

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2019/01/29/introducing-the-new-officially-licensed-seagate-game-drive-for-ps4/?fbclid=IwAR03Th2N9yMbCscat1mYbUNms_KpGiplYkebNI_04P9WWdKvB26vIwEaf-o

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów