SCUF Vantage w limitowanej edycji Black Ops 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Scuf Blackops4 Front 768x609
Scuf Blackops4 Front 768x609

SCUF dopiero wprowadził do sprzedaży kontroler Vantage, ale premiera Call of Duty Black Ops 4 to idealny moment na wydanie limitowanej edycji kontrolera. Problem w tym, że jest on sporo droższy od standardowej wersji,  a różni go od niej jedynie przedni panel.

Wydaje się, że lepszym pomysłem z punktu widzenia graczy, byłoby wprowadzenie  do sprzedaży dedykowanego przedniego panelu.

Scuf Blackops4 Packaging Front 768x695

Dostępna jest wyłącznie bezprzewodowa wersja pada, a zmianę w wyglądzie zauważymy od razu. Najbardziej w oczy rzucają się pomarańczowe pierścienie wokół drążków analogowych. To jednak nie wszystko, bowiem obudowa zawiera grafikę z logotypem Black Ops 4 i żołnierzem znanym z materiałów promocyjnych.

Zainteresowani zakupem będą musieli wydać aż 229,95 dolarów za Vantage. Kontroler jest dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Można go kupić bezpośrednio na stronie producenta lub w sklepach sieci Gamestop.

 

Źródło: https://www.psu.com/news/scuf-vantage-black-ops-4-limited-edition-announced-for-ps4/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów