Scavengers – nowa kooperacyjna strzelanka od twórców Halo

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Scavengers
Scavengers

Pomimo tego, że Midwinter Entertainment jest nowym studiem, sporo wie o tworzeniu gier sieciowych. W zespole pracują utalentowani weterani branży ze studia 343 Industries, którzy pracowali nad na takimi seriami jak Call of Duty, Battlefield czy Halo. Deweloper zapowiedział na łamach Game Informer swój pierwszy projekt zatytułowany Scavengers. Będzie to trzecioosobowa strzelanka, nastawiona na rozgrywkę, którą najłatwiej możemy określić jako konkurencyjną kooperację.

Akcja gry osadzona będzie w bliskiej, postapokaliptycznej przyszłości. Kiedy ogromna asteroida uderzyła w Księżyc a następnie jeden z jej odłamków w Ziemię, nastąpiła na naszej planecie nowa epoka lodowcowa. Ludzie zmuszeni są walczyć o przetrwanie. Rozgrywka w Scavengers będzie się opierała na pracy zespołowej i rywalizacji z innymi zespołami, choć może się zdarzyć, że będziemy również z nimi współpracować. Wszytko zależy od celów  określonych przed starem meczu.

Scavengers – pierwszy materiał wideo

Scavengers – grafiki koncepcyjne

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2018/03/13/former-halo-battlefield-devs-announce-scavengers-a-third-person-co-opetition-shooter.aspx

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Serb24 pisze:

    Czyli co? Nie będzie kampanii dla jednego gracza? Już mam dosyć tych sieciówek.

Dodaj komentarz

TWEETS

Dragon Ball Xenoverse 2 Lite już jutro zadebiutuje na konsolach https://t.co/gwFVceIIQ6 https://t.co/xUR1hsk2jH
Blazing Chrome z nowym zwiastunem. Tytuł trafi również na konsolę Xbox One https://t.co/aiEl6CoCfP https://t.co/9CcRPiEOZw

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch