Samurai Warriors 4 DX zapowiedziane w Japonii na PlayStation 4 i Nintendo Switch

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Samurai Warriors 4

Koei Tecmo zapowiedziało dzisiaj w Japonii kompletne wydanie Samurai Warriors 4 zmierzające na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Samurai Warriors 4 DX będzie zawierać ponad 150 dodatków wydanych do gry na przestrzeni lat. Wśród nich znajdziemy m.in. nowe kostiumy, bronie, fabularne wątki, utwory do ścieżki dźwiękowej i wiele więcej.

Produkcja na japońskim rynku zadebiutuje już 14 marca przyszłego roku w cenie 5,8000 yen. Fani serii będą mogli zakupić również edycję kolekcjonerską Anniversary Box, w której pojawi się m.in. ścieżka dźwiękowa, art book, płyty z dodatkowymi materiałami oraz 144 pocztówki. Na ten moment wydanie DX na Zachodzie nie zostało potwierdzone.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Rytmiczny shoot’em up Double Kick Heroes latem zadebiutuje na Nintendo Switch https://t.co/VCcGJCiXJN https://t.co/yVa4GQ9Vdx
Resident Evil 2 ze zwiastunem premierowym https://t.co/ioUV2WRNoO https://t.co/iBcpU2Rj1h

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch