Samurai Shodown z datą premiery na PlayStation 4 i Xbox One

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Samurai Spirits

Studio SNK z okazji zbliżającego się PAX East 2019 ujawniło przybliżoną datę premiery Samurai Shodown na konsoli PlayStation 4 i Xbox One. W nową odsłonę popularnego swego czasu cyklu będziemy mogli zagrać już w czerwcu tego roku. Produkcja w czwartym kwartale pojawi się również na konsoli Nintendo Switch i w późniejszym terminie na komputerach osobistych.

Akcja gry będzie się rozgrywała w 1787 roku, kiedy to świat nękany jest przez złowrogą czarną chmurę, w której kłębach kryje się zło zagrażające ludziom. Najnowszy zwiastun i aż 44-minutowy materiał z rozgrywki Samurai Shodown zobaczycie poniżej.

Samurai Shodown – Najnowsze materiały:

Źródło: https://gematsu.com/2019/03/samurai-shodown-launches-for-ps4-and-xbox-one-in-june-switch-in-q4-2019-and-pc-later-44-minutes-of-gameplay-and-staff-interview

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów