Rzućcie okiem na zwiastun fabularny Just Cause 4

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Just Cause 4
Just Cause 4

Jeśli nie możecie doczekać się premiery Just Cause 4, to dobrze trafiliście. Square Enix opublikowało dzisiaj świeżutki zwiastun najnowszej odsłony przygód Rico. Materiał skupia się na warstwie fabularnej, a więc dobrze sprawdzić już przed premierą, co będzie motywem przewodnim nowej odsłony serii.

W Just Cause 4 nasz bohater trafi na wyspę Solis. Podczas jej projektowania, twórcy inspirowali się  krajobrazami Ameryki Południowej. Wyspa znajduje się na krawędzi wojny, a przyczyną tego są panujące w tym miejscu burzę oraz tornada. Nad sytuacją próbuję zapanować organizacją, znana jako „The Black Hand”, którą przewodzi niebezpieczna Gabriella. Rico będzie musiał stawić czoła owej armii, zmierzyć się z anomaliami pogodowymi oraz odkryć prawdę o śmierci swojego ojca.

Just Cause 4 trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry zaplanowana jest na 4 grudnia tego roku.

Just Cause 4 – zwiastun fabularny

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów