Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

KONKURS

Rozstrzygnięcie konkursu. Rozdajemy SUPERHOT i Layers of Fear!!!

superhot konkurs

Tak jak wcześniej obiecywaliśmy, wśród wszystkich naszych czytelników, którzy zgodnie z regulaminem konkursu napisali nam o swoich nieprzyjemnych wspomnieniach z jedną z polskich gier, wybraliśmy dwoje zwycięzców oraz szczęśliwca, który otrzymał nagrodę niespodziankę.

Zwycięzcą konkursu i od dzisiaj posiadaczem gry SUPERHOT jest Igor Wołowski. Klucz do Layers of Fear otrzymuje Mateusz Gałycz. Nagroda niespodzianka trafia z kolei do Marcina Nawotczyńskiego.

Nagrodzonym redakcja serwisu Gamerweb.pl serdecznie gratuluje. Nagrody zostały wysłane na skrzynkę mailową.

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie, bardzo dziękujemy i życzymy szczęścia w kolejnych. A tymczasem grajcie, czytajcie Gamerweb i dzielcie się swoimi wrażeniami. Pozdrawiamy!!!

6 komentarzy

6 Comments

 1. Maniek

  13 marca 2016 at 18:23

  Gdy czytam pracę niektórych – zasługują na wygraną, a gdy czytam dwie z wygranych. Nie wiem jakie były kryteria oceniania. Po znajomości? :P

  • Maniek

   13 marca 2016 at 18:23

   Tak czy siak – gratuluję.

   • Kamil

    13 marca 2016 at 19:35

    Objętość tekstów nie miała wpływu na wyniki. Cytuje: „Wśród wszystkich, którzy spełnią warunki konkursu wylosujemy dwie osoby” – gdyby było napisane „wybierzemy” wówczas Twoje zarzuty byłby uzasadnione. Zachęcam do wzięcia udziału w kolejnych konkursach na naszej stronie i zapewniam, że nie propagujemy kolesiostwa:)

    • Maniek

     13 marca 2016 at 21:09

     Rozumiem doskonale Panie Kamilu. Niech Pan jednak zrozumie odczucia ludzi gdy rozpiszą się niemiłosiernie i naprawdę mogą się napocić pisząc coś, wówczas gdy druga osoba napiszę raptem 3 zdania i zostanie wylosowana. Czasami życie nie jest sprawiedliwe ;)

     • Igor

      14 marca 2016 at 06:59

      No co zrobisz trzeba być w czepku urodzony :D

 2. Mateusz Gałycz

  14 marca 2016 at 09:37

  Dziękuję bardzo za grę już się pobiera,mój obowiązek grać wieczorami we słuchawkach.Ogólnie jestem zaskoczony i jednak warto brać udział w konkursach. :)
  Pozdrawiam.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement