Rozgrywka wieloosobowa w Uncharted 4 zostanie okraszona mikrotransakcjami.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Naughty Dog potwierdziło, że w ich najnowszej produkcji – Uncharted 4: Kres Złodzieja, nie obejdzie się bez mikrotransakcji. Będą one oczywiście występować tylko w rozgrywce sieciowej. Według serwisu GameSpot, gracze będą mogli zakupić broń i narzędzia  za pomocą rzeczywistej gotówki lub odblokować je za pomocą waluty w grze.

Nie jest to jednak nic nowego. Kilka miesięcy po premierze Uncharted 3 również zostały wprowadzone mikropłatności. Nie inaczej było w przypadku multiplayera The Last of Us, w którym można było zakupić bronie oraz specjalne animacje.

Wczoraj podczas targów Paris Games Week został zaprezentowany zwiastun rozgrywki wieloosobowej w najnowszych przygodach Nathana Drake’a. Okazało się, że gra w sieci będzie śmigać w 60 klatkach na sekundę, czyli dwa razy szybciej niż w rozgrywce dla jednego gracza. Niestety kosztem płynności twórcy okroili rozdzielczość z 1080p na 900p.

Kolejny raz okazało się, że obecne konsole w grach AAA są za słabe na 60 fps i Full HD. Jeśli nawet  Naughty Dog musi iść na kompromis, to nikt nie jest wstanie wyciągnąć z PS4 więcej.

Uncharted 4: Kres złodzieja zadebiutuje wyłącznie na PS4 18 marca 2016 roku.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów