Resident Evil 7: Biohazard straszy jeszcze mocniej w PlayStation VR

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Kolejna siódma już odsłona kultowej serii Resident Evil została zapowiedziana podczas tegorocznych targów E3. Po kilku mniej udanych częściach, twórcy postanowili nieco odświeżyć markę. Gra będzie zdecydowanie bardziej mroczna, a ciężki klimat ma jeszcze bardziej podkreślać perspektywa pierwszoosobowa, która została wprowadzona także z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości.

Capcom na E3 dał możliwość wypróbowania Resident Evil 7: Biohazard na PlayStation VR. Na poniższym materiale możecie zobaczyć jaka była reakcja szczęśliwców, którzy mieli okazję zagrać w demo z wykorzystaniem headsetu VR od Sony.

Resident Evil 7 zadebiutuje na półkach sklepowych 24 stycznia 2017 roku w edycji na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Posiadacze PS4 już od tygodnia mogą wypróbować bezpłatne demo, które czeka na pobranie w PlayStation Store.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów