Renewus 2022 – w Trove wystartowało wydarzenie noworoczne

Trove Renewus 2022

Trion Worlds poinformowało, że wraz z 4 stycznia w Trove wystartowało noworoczne wydarzenie Renewus 2022, które trwać będzie aż do 18 stycznia, do godziny 13:00. W jego trakcie wszyscy „Trovianie” będą mogli wziąć udział w nowych oraz powracających aktywnościach, a także zasilić swoją garderobę specjalnymi kostiumami.

Renewus 2022 zaoferuje graczom podzielony na siedem etapów wątek fabularny związany z postacią bezustannie imprezującego Qubesly’ego. W nagrodę za jego ukończenie każdy gracz otrzyma specjalnego magridera w edycji Renewus Rhapsody, wyposażonego w latające głośniki, keyboard oraz kontroler DJ.

Co więcej, w trakcie trwania Renewus 2022 do Trove powrócą niektóre aktywności z przeszłości. W głównym hubie gry pojawią specjalne kule, dzięki który będzie można zorganizować improwizowany mecz piłki nożnej, a growi perfekcjoniści, zyskawszy możliwość wytworzenia nagród z poprzednich odsłon wydarzenia, otrzymają szansę na wypełnienie luk w swoich kolekcjach.

Trove to utrzymana w „minecraftowej” stylistyce produkcja MMORPG z 2015 roku. Gra pierwotnie ukazała się wyłączenia na komputerach PC, lecz w kolejnych latach wydano ją również na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Trove nie podbiło serc krytyków, osiągając średnią 67% na OpenCritic.