Remaster dawno zapomnianej serii pojawi się w styczniu na PS4

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Patapon 2 Remastered
Patapon 2 Remastered

Ta wiadomość ucieszy wielu graczy konsoli PSP. Gra Patapon 2 zostanie wydana na PlayStation 4 w wersji zremasterowanej jeszcze w tym tygodniu, 30 stycznia.

Ile będzie kosztować gra Patapon 2 Remastered? Produkcja pojawiła się już w amerykańskim PlayStation Store i kosztuje tam 14,99 USD. W naszym rejonie będzie więc kosztować około 65 złotych (15 euro).  Dokładną cenę poznamy jednak dopiero gdy gra zostanie dodana do cyfrowego sklepu.

Co oferuje zremasterowana wersja gry?

  • natywna rozdzielczość 4K (PS4 Pro)
  • nowe ewolucje Patapon
  • nowe minigry

Poniżej możecie zobaczyć trailer gry.

Patapon 2 Remastered zwiastun

O co chodzi w Patapon 2?

Gra z serii Patapon została wydana w Europie na PlayStation Portable po raz pierwszy w 2008 roku, a rok później zadebiutowała jej druga cześć Patapon 2. Wiosną 2011 roku produkcja zawitała także na konsolach PSP.

Jest to kolorowa gra muzyczna z elementami strategii w stylu LocoRoco. W Patapon 2 kierujemy grupą małych żołnierzy, którzy rywalizują z wieloma przeciwnikami w ponad 30 misjach. Aby małe istoty przyjmowały od nas rozkazy, musimy bębnić we właściwym rytmie. Dostępne są cztery różne kotły, które emitują dźwięki pata, chaka, pon lub don. Za pomocą tych czterech odgłosów wykonujemy kombinacje w rytm muzyki w tle. Dzięki temu żołnierze posuwają się naprzód, atakują, bronią się i wykonują inne działania.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów