Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Remake Resident Evil 4 będzie mieć rozszerzoną fabułę – PLOTKA

Resident Evil 4
Resident Evil 4

Mimo, że nie zapowiedziano jeszcze oficjalnie powstawania remaku Resident Evil 4, ciągle docierają do nas informacje na temat gry.

Dusk Golem udostępnił nowe informacje na temat odświeżonej wersji Resident Evil 4. Autor plotek zauważył, że wyciek na temat projektu nastąpiły zbyt wcześnie, więc wiele informacji może się zmienić.

Jego informator przedstawił mu szczegóły na temat fabuły. Twórcy produkcji mają znacznie ją rozwinąć i m.in. więcej uwagi poświęcić dr. Salvador (Hiszpanowi zarażonemu Las Plagas. Nosi worek na głowie i jest uzbrojony w piłę spalinową).

„Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co zrobił dr Salvador w RE4? Nie? Więc przygotuj się na zaskoczenie.”

W innym tweecie zasugerował również, że remake gry Resident Evil 4 będzie inny niż oryginał i remake RE2 i RE3.

„Gra RE4, kiedy wyszła, zrewolucjonizowała serię i pole gry jako całość. Co sprawiłyby, że [zaktualizowana] gra wyglądałaby jak remake Resident Evil 2 i 3, uniemożliwiłoby jej to osiągnięcie tego, co osiągnęło oryginalne RE4”.

Wcześniej ujawnione informacje na temat Resident Evil: Village w wielu sprawach okazały się prawdziwe, więc możliwe, że i tym razem będą to prawdziwe informacje. Przypuszcza się, że remake Resident Evil 4 zadebiutuje w 2022 roku.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement