Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Remake Resident Evil 4 będzie mieć rozszerzoną fabułę – PLOTKA

Resident Evil 4
Resident Evil 4

Mimo, że nie zapowiedziano jeszcze oficjalnie powstawania remaku Resident Evil 4, ciągle docierają do nas informacje na temat gry.

Dusk Golem udostępnił nowe informacje na temat odświeżonej wersji Resident Evil 4. Autor plotek zauważył, że wyciek na temat projektu nastąpiły zbyt wcześnie, więc wiele informacji może się zmienić.

Jego informator przedstawił mu szczegóły na temat fabuły. Twórcy produkcji mają znacznie ją rozwinąć i m.in. więcej uwagi poświęcić dr. Salvador (Hiszpanowi zarażonemu Las Plagas. Nosi worek na głowie i jest uzbrojony w piłę spalinową).

„Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co zrobił dr Salvador w RE4? Nie? Więc przygotuj się na zaskoczenie.”

W innym tweecie zasugerował również, że remake gry Resident Evil 4 będzie inny niż oryginał i remake RE2 i RE3.

„Gra RE4, kiedy wyszła, zrewolucjonizowała serię i pole gry jako całość. Co sprawiłyby, że [zaktualizowana] gra wyglądałaby jak remake Resident Evil 2 i 3, uniemożliwiłoby jej to osiągnięcie tego, co osiągnęło oryginalne RE4”.

Wcześniej ujawnione informacje na temat Resident Evil: Village w wielu sprawach okazały się prawdziwe, więc możliwe, że i tym razem będą to prawdziwe informacje. Przypuszcza się, że remake Resident Evil 4 zadebiutuje w 2022 roku.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement