Remake Langrisser I & II z datą premiery w Japonii

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Chara-Ani podczas specjalnej prezentacji dedykowanej remakom Langrisser I & II zmierzającym na PlayStation 4 i Nintendo Switch ujawniła ich datę premiery w Japonii. W pierwsze odsłony cyklu stworzone właściwie od podstaw japończycy będą mogli zagrać już na początku przyszłego roku, 7 lutego.

Twórcy podczas prezentacji ujawnili również, że dzięki płatnemu DLC będziemy mogli podmienić nowy styl graficzny, opracowany przez Nagi Ryou, na oryginalny, stworzony przez Urushiharę Satoshiego. Porównanie obu stylów zobaczycie poniżej. Produkcje na japońskim rynku zadebiutują zarówno cyfrowo, jak i w dwóch pudełkowych wydaniach. Podstawowe zostało wycenione na 6,800 yenów, a limitowane, w którego skład wejdzie m.in. soundtrack i artbook na 9,800 yenów. Na ten moment wydanie Langrisser I & II na Zachodzie nie zostało potwierdzone.

Langrisser I & II – porównanie stylów graficznych:

Langrisser I & II – Pierwsze spojrzenie na remake:

Langrisser I & II – zdjęcia z prezentacji – galeria:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów