Red Dead Redemption 2 z dodatkową zawartością na PlayStation 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 pojawi się na konsolach za niespełna trzy tygodnie. Rockstar Games połączyło siły z Sony i dzięki temu na PlayStation 4 będziemy raczeni dodatkową zawartością.

Poza wcześniejszym dostępem do trybu dla wielu graczy dostaniemy również dodatki dla głównego bohatera gry. Jednym z nich jest strój Grizzlie. Wraz z wejściem Red Dead Online w listopadzie bieżącego roku otrzymamy konia Arabskiego i skórkę na siodło.

Strój jest idealny do przemierzania lasów Ambarino i widać, że Rockstar postarało się go świetnie wykonać. Jest niezwykle szczegółowy, a na dodatek bazuje na stroju jednego z historycznych kowbojów.

Koń Arabski pojawi się w wersji gry dla wielu graczy, jest niezwykle zwinny i świetnie się prowadzi. Jest o klasę wyżej w porównaniu z większością dzikich koni dostępnych w najnowszej grze Rockstar Games.

Rdr2 Dodatki

Wyposażenie konia w siodło ze skóry aligatora pozwoli nam zwiększyć zdrowie i wytrzymałość.  Wierzchowiec również będzie miał więcej punktów zdrowia i odporności na zmęczenie.

To nie koniec bonusów, bo ostatnim jest rewolwer, którego będziemy mogli używać podczas rozgrywki. Pierwsze co rzuci się wam w oczy to grawer, ale sama broń ma własne karty umiejętności i trupie czaszki na uchwycie. Wysoki współczynnik szybkostrzelności sprawi, że dodatkowy rewolwer będzie świetny podczas prowadzenia ognia konno.

Red Dead Redemption 2 pojawi się na Xboksie One i PlayStation 4 już 26 października bieżącego roku.

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2018/10/05/red-dead-redemption-2-ps4-early-access-content-revealed/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów