Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Red Dead Redemption 2 – ukryte trofea zapowiadają długą historię

Red Dead Redemption 2

W sieci wyciekła lista rzekomych trofeów z Red Dead Redemption 2! Ujawniają one m.in. ile będzie misji fabularnych i co trzeba zrobić, by zdobyć platynę. 

Premiera Red Dead Redemption 2 jest coraz bliżej i w sieci pojawia się sporo informacji na temat gry. Na forum PSN Profiles użytkownik MyAssStretched ujawnił wszystkie trofea z produkcji Rockstar Games.

Red Dead Redemption 2 ilość misji fabularnych i czas gry

Wygląda na to, że ilość misji fabularnych ujawnia srebrne trofeum Gold Rush. Jeśli chcemy uzyskać ten pucharek musimy zdobyć 70 złotych medali w głównych zadaniach.

Chociaż oficjalnie nie zostało to potwierdzone, możemy spekulować na temat długości głównej historii. W GTA 5 wykonujemy 69 misji fabularnych, co przeciętnie zajmowało około 30 godzin. Prawdopodobne więc jest, że Red Dead Redemption 2 będzie oferowało podobny czas rozgrywki. Oczywiście musimy pamiętać, że gra ma również wiele innych aktywności pobocznych, które na pewno przedłużą naszą zabawę.

Red Dead Redemption 2 platyna

Zdobycie platyny w Red Dead Redemption 2 podobnie jak w innych produkcjach autorstwa Rockstar Games nie będzie łatwym zadaniem. Według ujawnionej listy jeśli będziecie chcieli przejść grę na 100% musicie m.in. upolować wszystkie zwierzęta dostępne w świecie gry.

Wszystkie ujawnione trofea przejrzycie tutaj (uwaga na spoilery!). Chociaż zrzuty ekranu wyglądają na prawdziwe, na razie te informacje nie zostały potwierdzone i trzeba je traktować jako plotkę.

Red Dead Redemption 2 zostanie wydane 26 października 2018 na PlayStation 4 i Xbox One.

Red Dead Redemption 2 Screen 2

Red Dead Redemption 2 Screen 2

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement