Red Dead Redemption 2 – ukryte trofea zapowiadają długą historię

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Red Dead Redemption 2

W sieci wyciekła lista rzekomych trofeów z Red Dead Redemption 2! Ujawniają one m.in. ile będzie misji fabularnych i co trzeba zrobić, by zdobyć platynę. 

Premiera Red Dead Redemption 2 jest coraz bliżej i w sieci pojawia się sporo informacji na temat gry. Na forum PSN Profiles użytkownik MyAssStretched ujawnił wszystkie trofea z produkcji Rockstar Games.

Red Dead Redemption 2 ilość misji fabularnych i czas gry

Wygląda na to, że ilość misji fabularnych ujawnia srebrne trofeum Gold Rush. Jeśli chcemy uzyskać ten pucharek musimy zdobyć 70 złotych medali w głównych zadaniach.

Chociaż oficjalnie nie zostało to potwierdzone, możemy spekulować na temat długości głównej historii. W GTA 5 wykonujemy 69 misji fabularnych, co przeciętnie zajmowało około 30 godzin. Prawdopodobne więc jest, że Red Dead Redemption 2 będzie oferowało podobny czas rozgrywki. Oczywiście musimy pamiętać, że gra ma również wiele innych aktywności pobocznych, które na pewno przedłużą naszą zabawę.

Red Dead Redemption 2 platyna

Zdobycie platyny w Red Dead Redemption 2 podobnie jak w innych produkcjach autorstwa Rockstar Games nie będzie łatwym zadaniem. Według ujawnionej listy jeśli będziecie chcieli przejść grę na 100% musicie m.in. upolować wszystkie zwierzęta dostępne w świecie gry.

Wszystkie ujawnione trofea przejrzycie tutaj (uwaga na spoilery!). Chociaż zrzuty ekranu wyglądają na prawdziwe, na razie te informacje nie zostały potwierdzone i trzeba je traktować jako plotkę.

Red Dead Redemption 2 zostanie wydane 26 października 2018 na PlayStation 4 i Xbox One.

Red Dead Redemption 2 Screen 2

Red Dead Redemption 2 Screen 2

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów