Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Red Dead Redemption 2 – ukryte trofea zapowiadają długą historię

Red Dead Redemption 2 e1525271594750
Red Dead Redemption 2

W sieci wyciekła lista rzekomych trofeów z Red Dead Redemption 2! Ujawniają one m.in. ile będzie misji fabularnych i co trzeba zrobić, by zdobyć platynę. 

Premiera Red Dead Redemption 2 jest coraz bliżej i w sieci pojawia się sporo informacji na temat gry. Na forum PSN Profiles użytkownik MyAssStretched ujawnił wszystkie trofea z produkcji Rockstar Games.

Red Dead Redemption 2 ilość misji fabularnych i czas gry

Wygląda na to, że ilość misji fabularnych ujawnia srebrne trofeum Gold Rush. Jeśli chcemy uzyskać ten pucharek musimy zdobyć 70 złotych medali w głównych zadaniach.

Chociaż oficjalnie nie zostało to potwierdzone, możemy spekulować na temat długości głównej historii. W GTA 5 wykonujemy 69 misji fabularnych, co przeciętnie zajmowało około 30 godzin. Prawdopodobne więc jest, że Red Dead Redemption 2 będzie oferowało podobny czas rozgrywki. Oczywiście musimy pamiętać, że gra ma również wiele innych aktywności pobocznych, które na pewno przedłużą naszą zabawę.

Red Dead Redemption 2 platyna

Zdobycie platyny w Red Dead Redemption 2 podobnie jak w innych produkcjach autorstwa Rockstar Games nie będzie łatwym zadaniem. Według ujawnionej listy jeśli będziecie chcieli przejść grę na 100% musicie m.in. upolować wszystkie zwierzęta dostępne w świecie gry.

Wszystkie ujawnione trofea przejrzycie tutaj (uwaga na spoilery!). Chociaż zrzuty ekranu wyglądają na prawdziwe, na razie te informacje nie zostały potwierdzone i trzeba je traktować jako plotkę.

Red Dead Redemption 2 zostanie wydane 26 października 2018 na PlayStation 4 i Xbox One.

Red Dead Redemption 2 Screen 2

Red Dead Redemption 2 Screen 2

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement