Red Dead Redemption 2 – nowy zwiastun już dostępny!

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Red Dead Redemption 2

Rockstar Games udostępniło przed chwilą nowy zwiastun Red Dead Redemption 2, najbardziej oczekiwanej gry tego roku dedykowanej PlayStation 4 i Xbox One. Na najnowszym materiale możemy zobaczyć m.in. głównego bohatera, Arthura Morgana i pozostałych członków gangu Van Der Linde, walczących o przetrwanie. Akcja Red Dead Redemption 2 będzie rozgrywać się w roku 1899, czyli u schyłku ery dzikiego zachodu, podczas którego znacznie nasiliły się polowania na ostatnie grupy bandytów poprzez stróżów prawa.

Członkowie gangu Van Der Linde po nieudanym napadzie w mieście Blackwater zostaną zmuszeni do ciągłej ucieczki, a po ich piętach zaczną im deptać agenci federalni wraz z najlepszymi łowcami nagród w kraju. Firma Rockstar Games jakiś czas temu potwierdziła swoją obecność na tegorocznych targach E3, więc już w przyszłym miesiącu powinniśmy otrzymać wiele materiałów z samej rozgrywki.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października.

Red Dead Redemption 2 – Najnowszy zwiastun produkcji:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów