Red Dead Redemption 2 – grę będzie można przejść z perspektywy pierwszej osoby

Red Dead Redemption 2 e1525271594750
Red Dead Redemption 2

Od dawna w sieci pojawiały się informacje na temat rozgrywki z perspektywy pierwszej osoby w Red Dead Redemption 2. Dziś dzięki serwisowi IGN dowiedzieliśmy się, że tryb FPP będzie na pewno dostępny, a nawet umożliwi przejście całej gry.

By przejść do widoku z perspektywy pierwszej osoby na PlayStation 4 wystarczy wcisnąć touchpad. Widok ma być wygodniejszy, jeśli chcesz rozejrzeć się w niektórych miejscach, na przykład, aby zobaczyć lub odkryć mniejsze szczegóły. Red Dead Redemption 2 pozwoli także obserwować rozgrywkę z widoku kinowego, w którym automatycznie zmieniają się ujęcia, by ukazać wydarzenia w jak najbardziej widowiskowy sposób.

Poza tym w sieci pojawiły się 24 nowe zrzuty z produkcji. Zdjęcia ukazują rozległy otwarty świat i różne krajobrazy. Poza tym zobaczycie na nich wiele postaci, które będą kluczowe w nowej historii RDR2. Gra wygląda rewelacyjnie, o czym zresztą możecie się przekonać przeglądając poniższą galerię:

Red Dead Redemption 2 zabierze nas do Stanów Zjednoczonych początku XIX wieku. Twórcy postarali się o wielki, różnorodny i tętniący życiem świat, który będzie zachęcał do pieszej lub konnej eksploracji. Miłośnicy poprzedniej części powinni czuć się jak w domu, gdyż nie zabraknie wielu aktywności i elementów z RDR. Gra zostanie wydany 26 października na PS4 i Xbox One.