Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Recenzje Death Stranding pojawią się tydzień przed premierą

Death Stranding
Death Stranding

Pierwsze recenzje Death Stranding pojawią 1 listopada, czyli tydzień przed premierą gry. To dobra wiadomość dla graczy, którzy wciąż nie są pewni czy warto sięgnąć po ten tytuł.

Wszystko wskazuje więc na to, że firma Sony, a także Kojima Productions z Hideo Kojimą na czele są pewni swojej najnowszej produkcji.

Kilka rodzimych serwisów podzieliło się również ze swoimi czytelnikami informacją o otrzymaniu kopii recenzenckich. Możemy więc być pewni, że na początku listopada poznamy także opinię polskiej prasy.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Hideo Kojima poinformował, że jego najnowsza produkcja dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej.

Próbkę rodzimych głosów mogliśmy usłyszeć za sprawą jednego ze zwiastunów gry, który dostępny jest również w języku polskim.

Death Stranding jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4. Premiera 8 listopada.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement