Recenzje Death Stranding pojawią się tydzień przed premierą

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Death Stranding
Death Stranding

Pierwsze recenzje Death Stranding pojawią 1 listopada, czyli tydzień przed premierą gry. To dobra wiadomość dla graczy, którzy wciąż nie są pewni czy warto sięgnąć po ten tytuł.

Wszystko wskazuje więc na to, że firma Sony, a także Kojima Productions z Hideo Kojimą na czele są pewni swojej najnowszej produkcji.

Kilka rodzimych serwisów podzieliło się również ze swoimi czytelnikami informacją o otrzymaniu kopii recenzenckich. Możemy więc być pewni, że na początku listopada poznamy także opinię polskiej prasy.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Hideo Kojima poinformował, że jego najnowsza produkcja dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej.

Próbkę rodzimych głosów mogliśmy usłyszeć za sprawą jednego ze zwiastunów gry, który dostępny jest również w języku polskim.

Death Stranding jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4. Premiera 8 listopada.

Źródło: https://gamingbolt.com/death-stranding-reviews-go-live-on-november-1st

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów