Ready or Not na pierwszym materiale z rozgrywki

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Ready Or Not
Ready Or Not

Ready or Not powstaje od dwóch lat dzięki pracownikom studia Void Interactive. Na najnowszym zwiastunie prezentującym rozgrywkę widać inspirację grami z serii SWAT.

Tytuł da nam możliwość grania solo, z grupą i sprawdzenia się w trybie PvP z graczami z całego świata. Inspiracja SWAT jest widoczna, szczególnie podczas walk, ponieważ nie musimy używać wyłącznie śmiercionośnych broni.

Void nawet skonsultowało się z oddziałami specjalnymi policji, aby dobrze przygotować oznaczenia broni w swojej najnowszej grze. Statystki dotyczą również obrażeń, rykoszetu, wytrzymałości postaci i penetracji pocisków.

W tej chwili można składać zamówienia przedpremierowe. Podstawowa wersja kosztuje 40 dolarów, a edycja Wspierającego 120 dolarów. Ready or Not pojawi się w czwartym kwartale 2020 roku, a zamówienie przedpremierowe da nam dostęp testów alfa i beta.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów