Rapture Rejects – przetestuj to nietuzinkowe battle royale za darmo

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Rapture Rejects
Rapture Rejects

Rapture Rejects właśnie zadebiutowało w steamowym Early Access. Z tej okazji twórcy zdecydowali się na udostępnienie gry w ramach darmowego weekendu. W to pokręcone battle royale, do trzeciego grudnia możecie zagrać zupełnie za darmo. Za zalogowanie się do gry w tym okresie nagrodzeni zostaniecie specjalną postacią. Z okazji debiutu gry twórcy opublikowali specjalny trailer, który możecie obejrzeć poniżej.

Rapture Rejects Screen

Rapture Rejects to komediowa gra z gatunku battle royale powstająca przy współpracy z twórcami komiksów Cyanide & Happiness. Wydawca wychodzi z założenia, że gatunkowi potrzeba więcej luzu. Produkcja  od Galvanic Games i Explosm Games jest więc battle royale zrywającym z nudną mechaniką zbrojenia się na rzecz mięsistej rozwałki. W kwestii dostępnego arsenału gra będzie przypominać styl znany z serii Worms.

Rapture Rejects – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów