Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

SWITCH

Raper Kanye West marzył o współpracy z Nintendo, ale firma odmówiła

Kanye West
Kanye West

Reggie Fils-Aimé, były prezes Nintendo of America, ujawnił w podcastie Talking Games With Reggie & Harold, że amerykański raper Kanye West zaproponował kiedyś spółce współpracę. Pomysł piosenkarza nie został przyjęty.

  • W czasie podcastu Talking Games With Reggie and Harold były prezes Nintendo of America Reggie Fils-Aimé, ujawnił, że Kanye West zaproponował im współpracę.
  • Kanye West to znany amerykański raper.
  • Nintendo nie zdecydowało się na współpracę z raperem.
  • Sprawdź, jak sprzedają się gry Nintendo w Wielkiej Brytanii.

Reggie Fils-Aimé w czasie podcastu Talking Games With Reggie & Harold ujawnił, że Kanye West zaproponował współpracę Nintendo.

Propozycja została odrzucona mimo ciekawej perspektywy rozwoju. Według niego stało się tak, ponieważ firma nie miała czasu i środków na taką współpracę.

W czasie swojego spotkania z Nintendo, West przedstawił pomysł na grę. Raper potrzebował rekomendacji, opinii i partnerstwa. Reggie Fils-Aimé miał na to zareagować:

„Kanye, nie chcesz z nami pracować, ponieważ traktujemy gry bardzo poważnie, jesteśmy twardzi, koncentrujemy się na dostarczaniu najlepszej zawartości gry. Nintendo nie jest partnerem, którego potrzebujesz. „Spogląda na mnie i mówi:„ Reggie, szukam partnera takiego jak ty! „

Gdyby był to inny czas, może udałoby się nawiązać współpracę:

„W tamtym momencie pracowaliśmy nad wieloma projektami, a na Kanye po prostu nie było miejsca i czasu. Z tego powodu musieliśmy bardzo grzecznie odrzucić jego ofertę”.

Pracownikom Nintendo wydawało się, że West był pasjonatem swojego pomysłu i rozmowy prowadził na poważnie. W czasie dyskusji była jego żona Kim Kardashian.

W 2016 roku West zapowiedział grę Only One na platformy mobilne, którą zadedykował swojej matce, Donda West, zmarłej w 2007 roku. Produkcja niestety nigdy nie została wydana. Były prezes Nintendo of America nie sprecyzował, czy muzyk przyszedł do Nintendo z pomysłem na ten czy inny projekt.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

Samuraj wezwany do spalenia miasta faktycznie wstał, ale zaraz potem runął jak długi, wybijając sobie przy okazji kilka zębów. Tak pokrótce można by opisać...

PC

Jeśli gracie w Cyberpunk 2077 na pewno wiecie kim jest Panam Palmer. Panam to najemniczka, była członkini nomadzkiej rodziny Aldecaldos. Aktorka Tristin Mays i...

TOP LISTA

Już od pięciu lat tworzymy rankingi, w których zestawiamy najlepsze produkcje mijających 12 miesięcy. To zawsze świetna zabawa, ale również okazja do refleksji i...

QUIZY

Cyberpunk 2077 oferuje system tworzenia postaci, który pozwoli graczom modyfikować V według własnego uznania. Jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmiesz podczas tego procesu to wybór...

Advertisement