RANKING: Wybieramy 5 najlepszych remaków/remasterów 2016 roku!

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 4 min.

3. Valkyria Chronicles Remastered (PS4)

valkyria-chronicles-remastered-art

Marta: Chciałam spróbować Valkyria Chronicles Remastered, przede wszystkim dla ciekawej rozgrywki. Pierwsza wersja powstała dosyć dawno, bo w 2008 roku na PlayStation 3. W połączeniu z historią rozgrywającą się podczas Drugiej Wojny Światowej, Valkyria Chronicles była dla mnie zaskoczeniem. Z grafiką i fabułą, które może trochę odcinają się na tle innych gier, Valkyria jednak jest ciekawym pomysłem na spędzenie popołudnia i to nie jednego.

2. Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered (PC, PS4, XONE)

call of duty 4 modern warfare

Recenzja (PS4) – multi/single

Damian: Szkoda, że nie wszystkie remastery są tak świetnie przygotowane jak Call of Duty: MW Remastered. Grając w odświeżonego CODa trudno uwierzyć, że tytuł jest z 2007 roku. Pod względem graficznym gra zawstydza niektóre produkcje wydane docelowo na ósmą generację. Studio Raven wykonało kawał dobrej roboty – nowe efekty świetlne, wybuchy, tekstury i szczegóły na mapie. Oczywiście zostały stare wady jak np. oskryptowanie zachowania wrogów, ale nie przeszkadza to mocno w rozgrywce.

1. Ratchet and Clank (PS4)

ratchet-i-clank

Kasjan: Szczerze? Ratchet and Clank nie mieli konkurencji w naszym zestawieniu. Ta seria platformówek była i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych exclusive’ów na platformę Sony. Za remake wzięli się twórcy oryginału sprzed kilkunastu lat, czyli studio Insomniac Games. Wyszło znakomicie. Recenzje graczy i dziennikarzy mówią same za siebie – Ratchet and Clank to nie tylko świetny remake, ale i jedna z lepszych gier na konsolę PlayStation 4 w 2016 roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

CDP będzie wydawcą kilku nowych firm - https://t.co/pBtEuXuCjm https://t.co/VnZrSmKgrf
Dualshock 4 v2 w kolorze Copper dostępny w przedsprzedaży - https://t.co/PoQfENFblH https://t.co/dP5Rin4lKP

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch