Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

SWITCH

RANKING: 5 najlepszych portów na Nintendo Switch 2018 roku

Top 5 Switch
Top 5 Switch

Łatka, przypięta do Switcha z każdym miesiącem traci na trwałości. Nazywanie konsoli Nintendo urządzeniem świetnym do nadrabiania zaległości pomału odchodzi do lamusa, a mówienie, że nie ma w co na niej grać ma status abstrakcji. Biblioteka must have-ów sukcesywnie się powiększa. Nie mniej jednak ciągle ogromna ilość tytułów jest portowana na konsolę Nintendo. Wspólnie z redakcyjnymi kolegami pokusiliśmy się więc, o stworzenie dość nietypowej topki. Drodzy Państwo! Przedstawiam pięć najlepszych tegorocznych portów na Nintendo Switch.

5. Wolfenstein II: The New Colossus (PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch)

Wolfenstein II: The New Colossus było wyłącznie namiastką tego co rok 2018 przyniesie na Nintendo Switch. Port gry pokazał jak wielki potencjał skrywać może w sobie ta mała konsolka. Gracze docenili staranność z jaką przeniesiono tytuł, zachowując cały jego charakter. Słanie nazistów w piach w handheldowym wydaniu stało się przyjemne jak nigdy dotąd.

4. Hollow Knight (PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch)

Po ponad roku od steamowej premiery, na Nintendo Switch zawitał indyk, który podbił serca użytkowników komputerów osobistych. Mowa tutaj o Hollow Knight. Mówi się, że na Switchu wszystko smakuje lepiej i w przypadku tej gry z pewnością tak było. Opierająca się na przeczesywaniu podziemi i odkrywaniu kryjących się tam tajemnic rozgrywka świetnie sprawdziła się w handheldowej odsłonie. Jako największe atuty produkcji recenzenci wskazywali zróżnicowany, pełny niebezpieczeństw świat oraz niebanalną oprawę graficzną. Warto zaznaczyć, że  Hollow Knight jest grą wymagającą, która solidnie przetestuje nasze umiejętności oraz cierpliwość.

3. Warframe (PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch)

Warframe tej gry chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Produkcja dostępna jest na Steam od 2013 i zdążyła już zebrać ogromną rzeszę fanów. Jest to tytuł opierający się na modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Duża i ciągle rozbudowywana zawartość pozwala na wiele godzin wciągającej zabawy. Nic więc dziwnego, że Switchowa odsłona została tak ciepło przyjęta. Warframe w wersji na japońską konsolę, to kawał solidnej, darmowej produkcji po którą sięgnęło wielu graczy.

2. Fortnite (PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Android)

Fortnite ta gra nie bierze jeńców i ciągle jest o niej głośno. Jedni ją kochają, inni nienawidzą lecz nieustannie jest na ustach graczy. W tym roku grono odbiorców powiększyło się o użytkowników Nintendo Switch. Jest to kolejna z gier free-to-play, którą możemy cieszyć zupełnie za darmo. Jak dobrze wszystkim wiadomo gatunek Battle Royale wiedzie w branży niepodważalny prym, dobrze więc, że switchowcy dostali  swój kawałek tortu.

1. Diablo 3: Eternal Collection (PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch)

Diablo 3: Eternal Collection to kompletna edycja wydanego w 2012 Diablo III. Od czasu premiery gra znacząco ewoluowała i teraz jest to kawał solidnego hack & slash. Nic więc dziwnego, że Blizzard zdecydował się powiększyć grono odbiorców o użytkowników Nintendo Switch. Trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Tryb przenośny sprawdził się świetnie i sprostał wszystkim oczekiwaniom. Wielu graczy jak i recenzentów wskazywało, że switchowa odsłona Diablo jest jego najlepszą.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement