Ralph Demolka w internecie z nowym zwiastunem

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 1 minutę
Ralph Demolka w internecie

Ralph Demolka w internecie przeniesie akcję z salonu gier pełnego automatów do bezkresnego internetu. Ralph wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks przemierzają internet w poszukiwaniu części zamiennej do kolorowej gry wyścigowej Mistrz Cukiernicy. Stawka jest wysoka, bo ważą się losy Wandelopy i całego świata gry. Zagubieni w ogromnym internecie, bohaterowie zdają się na internetowe społeczności, w tym biznesmena i twórcę stron internetowych Yesssa, będącego zarazem kluczowym algorytmem popularnej strony BuzzzTube.

Na stołek reżyserski powróci Rich Moore, odpowiedzialny również za nakręcenie Zwierzogrodu, a wesprze go Phil Johnston, który napisał scenariusz do pierwszej części.

Swoich głosów postaciom użyczyli: John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer, Ming-Na Wen, Idina Menzel, Kelly Macdonald, Kristen Bell, Anika Noni Rose oraz Linda Larkin.

Ralph Demolka w internecie zadebiutuje w amerykańskich kinach 21 listopada 2018 roku. W polskich kinach film Disneya pojawi się dopiero 11 stycznia 2019 roku.

Zwiastun Ralph Demolka w internecie

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów