RAGE 2 oficjalnie zapowiedziane. Za grę odpowiadają twórcy Mad Maxa

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Rage 2
Rage 2

Bethesda w końcu oficjalnie zapowiedziała grę RAGE 2. Poznaliśmy więc kilka szczegółów na temat sequela pierwszoosobowej strzelanki z 2011 roku oraz możemy obejrzeć jego pierwszy zwiastun.

Za produkcją RAGE 2 nie stoi tylko studio id Software, jak to było w przypadku pierwszej części, ale również Avalanche Studios, twórcy chociażby Mad Maxa. Biorąc pod uwagę doświadczenie szwedzkiej ekipy w tworzeniu postapokaliptycznych otwartych światów i id Software w tworzeniu dynamicznych strzelanek, RAGE 2 może być mieszanką wybuchową.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun RAGE 2. Na kolejny materiał nie będziemy musieli jednak czekać zbyt długo, gdyż na jutro zapowiedziany został pokaz rozgrywki. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery gry, wiemy jedynie, że zadebiutuje ona w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Zwiastun RAGE 2

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Trylogia Crysis trafiła do programu wstecznej kompatybilności Xbox One - https://t.co/cTFe1gaEKz https://t.co/i12Ewbk3fX
Sinner: Sacrifice for Redemption już dostępny na platformie Discord - https://t.co/V1N4oAm9Sj https://t.co/cY0JxVeEG3

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch