Rage 2 ma zaoferować ponad 100 godzin gry

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Rage 2
Rage 2

Podczas odbywającej się w Los Angeles konferencji na E3 2018, Bethesda Softworks zaprezentowała kilkuminutowy fragment z rozgrywki zapowiedzianej w maju gry RAGE 2. Dziś deweloper ujawnił kolejne szczegóły na temat produkcji.

RAGE 2 na standardowej konsoli PlayStation 4 i Xbox One ma działać z prędkością 30 FPS. Tytuł ma oferować natomiast 60 klatek na sekundę na PlayStation 4 Pro i Xbox One X. Oczywiście gracze komputerowi nie będą mieli ograniczeń i wszystko zależne będzie od parametrów PC.

RAGE 2 dostarczy ponad 100 godzin gry dla gracza single player. Oczywiście w ten czas wliczane są wszystkie aktywności dostępne w produkcji. Gra na swoją premierę nie będzie miała trybu multiplayer, ale nie zabraknie elementów społecznościowych (o których niestety na razie niewiele wiemy). Poza tym dowiedzieliśmy się, że bohater pierwszej części nie powróci do świata gry. Gracze dostaną olbrzymie możliwości personalizacji elementów postaci i broni.

RAGE 2 zadebiutuje w drugim kwartale 2019 roku w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Gameplay RAGE 2

Źródło: https://wccftech.com/rage-2-30-fps-ps4-xbox-one

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów