Rage 2 ma zaoferować ponad 100 godzin gry

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Rage 2
Rage 2

Podczas odbywającej się w Los Angeles konferencji na E3 2018, Bethesda Softworks zaprezentowała kilkuminutowy fragment z rozgrywki zapowiedzianej w maju gry RAGE 2. Dziś deweloper ujawnił kolejne szczegóły na temat produkcji.

RAGE 2 na standardowej konsoli PlayStation 4 i Xbox One ma działać z prędkością 30 FPS. Tytuł ma oferować natomiast 60 klatek na sekundę na PlayStation 4 Pro i Xbox One X. Oczywiście gracze komputerowi nie będą mieli ograniczeń i wszystko zależne będzie od parametrów PC.

RAGE 2 dostarczy ponad 100 godzin gry dla gracza single player. Oczywiście w ten czas wliczane są wszystkie aktywności dostępne w produkcji. Gra na swoją premierę nie będzie miała trybu multiplayer, ale nie zabraknie elementów społecznościowych (o których niestety na razie niewiele wiemy). Poza tym dowiedzieliśmy się, że bohater pierwszej części nie powróci do świata gry. Gracze dostaną olbrzymie możliwości personalizacji elementów postaci i broni.

RAGE 2 zadebiutuje w drugim kwartale 2019 roku w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Gameplay RAGE 2

Źródło: https://wccftech.com/rage-2-30-fps-ps4-xbox-one

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch