RAGE 2 i Absolute Drift za darmo w Epic Games Store

Rage 2 I Absolute Drift Za Darmo

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień gier RAGE 2 i Absolute Drift: Zen Edition za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store. 

RAGE 2 to wydany w 2019 roku sequel ambitnej, acz niedoskonałej strzelanki autorstwa id Software z 2011 roku. Podczas prac nad kontynuacją zrezygnowano nie tylko z użycia niesławnej megatekstury, ale również z powagi. RAGE 2 to bowiem jazda bez trzymanki w otwartym świecie, przywodząca na myśl takie serie jak chociażby Far Cry.

Krytycy chwalili przede wszystkim model strzelania, ganiąc grę za nieciekawy świat i nieporywającą fabułę. RAGE 2 osiągnął średnią 70% na OpenCritic.

RAGE 2 – recenzja

Absolute Drift: Zen Edition to z kolei gra samochodowa, skupiająca się przede wszystkim na sztuce driftingu. Uwagę z miesca przykuwa styl graficzny z dziedziny low-poly, dzięki czemu gra z miejsca przywodzi na myśl cichy hit zeszłego roku – Art of Rally.

Absolute Drift ukazał się w 2016 roku, osiągając średnią ocen 69% na OpenCritic.

RAGE 2 i Absolute Drift: Zen Edition za darmo odebrać będzie można do 25 lutego do godziny 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja – Sunless Sea.