Radiant Historia: Perfect Chronology na nowym zwiastunie przedstawiającym turową walkę

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Atlus udostępnił dzisiaj nowy trailer Radiant Historia: Perfect Chronology (rozbudowanej wersji Radiant Historii z DS’a) zmierzającej na Nintendo 3DS. Produkcja opowiada historię skupiającą się na podróży w czasie i zmienianiu biegu historii, co może kojarzyć się z m.in. z Chrono Triggerem.

Produkcja Atlusa, za którą byli odpowiedzialni m.in. twórcy trzeciej Persony czy wcześniejszych odsłon Shin Megami Tensei opowiada jednak o wiele bardziej przyziemną historię. Skupia się ona na postaci Stocke’a, który jest typowym żołnierzem biorącym udział w wojnie o ostatnie zdatne do życia tereny w świecie pogrążonym narastającym pustynnieniem. Naszym celem za pomocą magicznej księgi będzie zmienianie biegu naszej, jak i świata historii i m.in. ratowanie towarzyszy, po niespodziewanej porażce czy uniknięcie zdrady, dopiero po dowiedzeniu się, w jaki sposób do niej doszło. Możemy zmieniać wyłącznie te elementy, w których sami braliśmy udział, więc fabuła nie raz będzie się sprytnie zakręcać i zaskakiwać, tworząc naprawdę unikalny tytuł.

Perfect Chronology zaoferuje przy tym jedną zupełnie nową oś czasu, która nie pojawiła się w DS’owym wydaniu, poprawiony voice-over, nowe poziomy trudności, intro stworzone przez A-1 Pictures, nowe modele postaci w trakcie dialogów oraz walce, nowe umiejętności, 5 dodatkowych utworów od Yoko Shimomury, która była odpowiedzialna za soundtrack w DS’owej wersji gry i wiele więcej mniejszych poprawek względem oryginału.

Zwiastun udostępniony przez Atlusa skupia się na wyjątkowym podejściu do turowej walki. Przeciwnicy ustawieni są na arenie składającej się z 9 pól, po których możemy przesuwać ich do woli za pomocą przeróżnych ciosów i tworzyć mocne combosy, jeśli ustawimy kilku wrogów na tym samym miejscu.

Tytuł zadebiutuje na Nintendo 3DS 16 lutego 2018 r.

Zwiastun przedstawiający walkę oraz zwiastun fabularny:

 

Źródło: https://gematsu.com/2017/12/radiant-historia-perfect-chronology-battle-system-trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów