QUIZ: Sprawdź czy jesteś prawdziwym fanem Mass Effect

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Mass Effect Andromeda, czyli czwarta odsłony kultowego cyklu gier RPG, nie przypadła graczom do gust. Jednak sama seria wciąż ma wielu wiernych fanów uniwersum. To głownie dla nich przygotowaliśmy ten quiz. Jeśli graliście w trzy pierwsze części, nie powinniście mieć problemów z uzyskaniem dobrego wyniku. Pytań jest 15, a prawdziwi wyjadacze nie powinni popełnić więcej niż 3 błędy. Gotowi na wyzwanie?!

Share the quiz to show your results !


Just tell us who you are to view your results !

Sprawdź czy jesteś prawdziwym fanem serii Mass Effect Mój wynik to %%score%%/%%total%%.
0 / 15

Dyskusja

Komentarzy ( 10 )

 1. Bartosz Kałkus pisze:

  W pytaniu trzecim jest błąd ;)

  • Kamil pisze:

   W pytaniu trzecim nie ma błędu. No chyba, że masz na myśli pytanie czwarte i platformę generacji 7.5 ;) Jeśli tak, to już rozwiałem wątpliwości, ale dzięki za skrupulatność.

   • Bartosz Kałkus pisze:

    Rzeczywiście, może pomyliłem numer pytania. I tak chodzi o pytanie o WiiU, które nie jest konsolą generacji 7.5, a ósmej generacji. Nie ma czegoś takiego jak generacja 7.5

    • Kamil pisze:

     Dziwi mnie, że podchodzisz do tematu generacji tak poważnie;) Moje stwierdzenie było ironiczne (nikt nie traktował poważnie Wii U jako konsoli next-genowej), tak więc oczywiście masz rację, a pytanie zostało natychmiast doprecyzowane. Choć osobiście uważam, że platformy Nintendo od pewnego czasu wymykają się podziałom na generacje. Firma podąża własną drogą, czego świadectwem jest Nintendo Switch, w przypadku którego nikt nie mówi o 9 pokoleniu. No ale to już temat do dyskusji przy piwie. Pozdrawiam.

     • Bartosz Kałkus pisze:

      Jak robi się test to nie można odpowiedzi opierać na własnym widzimi się. Czy to Ci się podoba czy nie WiiU jest konsolą ósmej generacji i pytanie było nieprecyzyjne. Poza tym moc sprzętu nie ma nic wspólnego z przynależnością do generacji.

     • Kamil pisze:

      Zdaje się, że napisałem „tak więc oczywiście masz rację, a pytanie zostało natychmiast doprecyzowane”. Moja dygresja była luźnym nawiązaniem a nie próbą usprawiedliwienia swojego błędu. Pytanie więc nie było tworzone pod wpływem subiektywnych odczuć. Napiszę jeszcze raz byśmy się zrozumieli – Bardzo dziękuje za wyłapanie błędu, dzięki takim czytelnikom stajemy się coraz lepsi w tym co robimy.

 2. MassFan pisze:

  15/15 – jaram się. To już jutro ME w Early Access

 3. Ultras pisze:

  9/15:( Kurka ogrywałem mass effect 3 na premierę, ale widać pamięć już nie taka.

 4. Pawel Kraszewski pisze:

  Pytania fabularne 100% trafień i wuj mnie konsole obchodzą. Naprawdę, pytania pokroju „czy gra wyszła na Nintendo” w żaden sposób nie odzwierciedlają​ tego, czy ktoś lubi i zna tą serię. Tak samo bez sensu byłoby pytanie „jaka jest minimalna wymagana karta graficzna do ME3″… Sensowne byłoby pytanie np „czy jest w ME3 scenariusz pozwalający uratować i Wrexa i Mordina” albo „Co trzeba zrobić, żeby uratować Kelly w ME2”

  • Kamil pisze:

   Są gracze, których takie ciekawostki nie interesują, ale są też tacy dla których okoliczności powstawania produkcji i wszelkie sprawy z nią związane są istotne i ciekawe.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów