Project Nimbus: Complete Edition w maju zadebiutuje na Nintendo Switch

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Project Nimbus Complete Edition 2019 04 25 19 011

Wydawca GameTomo poinformował, że już 16 maja Project Nimbus: Code Mirai zadebiutuje na kolejnej platformie. Tym razem za sterami olbrzymich mechów będziemy mogli zasiąść na konsoli Nintendo Switch. Produkcja inspirowana jest takimi tytułami jak Gundam, Macross, a nawet Ace Combat, więc możemy spodziewać się naprawdę zakręconej rozgrywki.

Project Nimbus: Complete Edition zaoferuje graczom kampanię dla pojedynczego gracza składającą się z 26 różnorodnych misji, osadzonych w wielu ciekawych lokacjach m.in. powietrznych miastach, futurystycznym więzieniu, wodnej fortecy, czy w kosmosie. W grze nie zabraknie również wielu starć z bossami i bogatego arsenału. Podczas rozgrywki będziemy mogli wykorzystać różnego rodzaju działa, rakiety, tarcze, ostrza i wiele więcej. Najnowszy zwiastun Switchowej wersji gry zobaczycie poniżej.

Project Nimbus: Complete Edition – Najnowszy zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów