Priest – symulator egzorcysty zadebiutuje w przyszłym roku na PC

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Priest
Priest

Tego jeszcze nie grali. W przyszłym roku na platformie Steam zadebiutuje symulator egzorcysty. W grze zatytułowanej Priest, wcielmy się w księdza który zajmie się serią demonicznych opętań w tajemniczej wiosce. Za produkcję tego tytułu odpowiada rodzime studio Delirma, co nas oczywiście nie dziwi, bo Polacy potrafią w grach wideo zaskakiwać ciekawymi i oryginalnymi motywami.

Michał Jod, jedne z deweloperów, takimi słowami opowiada o grze Priest:

Priest to połączenie mitologii chrześcijańskiej z dark fantasy. Opieramy się zarówno na świadectwach dotyczących prawdziwych egzorcyzmów, jak i dziełach szeroko pojętej popkultury, czyli np. powieściach, filmach i serialach. Inspirują nas też black metal i folklor Żywiecczyzny, więc nie zabraknie odpowiednich nawiązań.

Priest ma oferować wymagającą rozgrywkę, mroczną historię, liczne elementy RPG oraz nieszablonową oprawę graficzną. Premierę na platformie Steam zaplanowano na lato 2019 roku. Wydawca nie wyklucza także wersji na konsole obecnej generacji. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun gry oraz grafiki z rozgrywki.

Zwiastun gry Priest

Priest – screenshoty

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Dark Souls Remastered na Nintendo Switch zadebiutuje już w październiku - https://t.co/6VKLVhkxQk https://t.co/AbdniZJB5w
Showmax przypomina o premierze swojego najnowszego serialu - https://t.co/9eSFNVViIp https://t.co/lwRcsSrH4D

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch