Premiera intrygującej przygodówki Unlucky Seven już za dwa tygodnie

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Unlucky Seven
Unlucky Seven

Unlucky Seven, to niecodzienna gra przygodowa od polskiego studia Puzzling Dream, znanego z dobrze przyjętego The Way. Produkcja charakteryzuje się stylową grafika łącząca 3D i pixel art, antropomorficznymi postaciami oraz kontrowersyjnymi motywami, jak chociażby kanibalizm.

Unlucky Seven na PC zadebiutuje już 30 sierpnia, a w przyszłym roku trafi na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozgrywka w Unlucky Seven nawiązuje do klasycznych gier przygodowych. Nie zabraknie więc korzystania z ekwipunku, rozmów, zagadek, różnych interakcji z otoczeniem oraz minigier. Samo ukończenie gry ma zająć około 6 godzin.

Hubert Knochowski ze studia Puzzling Dream, takimi oto słowami wypowiedział się na temat najnowszej produkcji:

Nasza nowa gra zabierze graczy na krwawą imprezę, jakiej jeszcze nie doświadczyli. Czeka na nich m.in. wiele abstrakcyjnych elementów, specyficzny humor i dużo emocji. Podobnie niekonwencjonalna jest nawiązująca do stylistyki retro oprawa graficzna, łącząca 3D i pixel art. Ważną rolę pełni też ścieżka dźwiękowa, którą skomponował Fox Amoore.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów