Premiera gry KURSK została przesunięta o miesiąc

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Kursk
Kursk

Studio Jujubee ogłosiło, że data premiery gry KURSK, została przełożona o cztery tygodnie. Tytuł miał zadebiutować na PC 11 października, ale ostatecznie będzie dostępny od 7 listopada. Zmiana daty premiery jest podyktowana, chęcią zsynchronizowania premiery gry z premierą filmu o tym samym tytule.

KURSK będzie grą przygodową inspirowaną historią zatonięcia okrętu podwodnego K-141 Kursk. W grze wcielimy się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego. Naszym zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania misji stajemy się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły światem.

By wypróbować KURSK nie trzeba czekać do premiery. Gra będzie dostępna podczas tegorocznego Poznań Game Arena. W ramach targów odbędzie się bowiem konferencja Game Industry Conference, na której będzie stoisko katowickiego studia.

Jujubee opublikowało dzisiaj materiał wideo z porównaniem aktualnej wersji gry KURSK z grywalną wersją demo z 2016 roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów