Premiera Fragments of Him na Xbox One

Dawid Zaleski | @Dawidci | | Przeczytasz w 1 minutę

Niezależne holenderskie studio Sassybot ogłosiło, że gra Fragments of Him jest już dostępna na Xbox One w cenie 34,99 PLN. Ta narracyjna gra z fabułą osnutą wokół utraty bliskiej osoby odniosła sukces po niedawnej premierze w wersji na PC, która miała miejsce 3 maja w serwisie Steam. Nowy tytuł jeszcze w tym roku zostanie udostępniony w wersji na system PlayStation 4.

Fragments of Him to skupiająca się na opowieści gra opracowana przez studio Sassybot we współpracy z twórcą wątków fabularnych, Mattem Haggisem. Przybliżony czas trwania rozgrywki to 2,5 godziny. Gracz towarzyszy czwórce bohaterów, poznając ich koleje losu poprzez pryzmat wydarzeń, których żałują i chwil, które są im najdroższe. Akcja przebiega w niespiesznym tempie, ustępując miejsca ciszy i codziennym wydarzeniom, z których składa się ludzkie życie. Głównym tematem powstającej w ten sposób historii jest miłość i jej sprawcza siła.

Zwiastun Fragments of Him

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów