Premiera Deus Ex: Rozłam Ludzkości przełożona o kilka miesięcy

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Jeśli jesteście fanami serii Deus Ex i z niecierpliwością czekacie na jej najnowszą część, to nie mamy dla was dobrej wiadomości. Twórcy właśnie poinformowali o przełożeniu daty premiery Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Pierwotnie gra miała zadebiutować 23 lutego, data ta została przełożona o 6 miesięcy i na półkach sklepowych pojawi się dopiero pod koniec okresu ogórkowego, 23 sierpnia.

Powód przełożenie debiutu jest oczywiście ten sam co zawsze – chęć dopięcia projektu na ostatni guzik. Ale spokojnie w dniu premier i tak pewnie otrzymamy spory patch.

Nowa data premiery Deus Ex: Rozłam Ludzkości, to okres w którym rzadko debiutują duże tytułu. W lutym produkcja Eidos Montreal musiałaby rywalizować o uwagę graczy z takimi produkcjami jak Far Cry Primal czy XCOM 2. Przełożenie premiery może więc przyczynić się do lepszej sprzedaży.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości ukaże się w wersji na komputery osobiste, konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów