Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

FILMY I SERIALE

Premiera Czarnej Wdowy od Marvela opóźniona

Czarna Wdowa
Czarna Wdowa

Walka z pandemią koronawirusa trwa w najlepsze. Już wcześniej wiele krajów zdecydowało się zamknąć kina. W ostatnich dniach dołączyli do nich Stany Zjednoczone oraz Wielka Brytania. Wszystkie największe sieci kin w obu krajach zdecydowały, że zamkną swoje placówki. AMC, czyli największa sieć kin w USA, zamknęła swoje kina na co najmniej sześć tygodni, choć w komunikacie zaznaczyli, że jeżeli będzie taka potrzeba, placówki zostaną zamknięte aż przez dwanaście tygodni. Oznacza to tyle, że studia muszą zapomnieć o jakichkolwiek premierach w kwietniu i w maju, a możliwe, że i w czerwcu.

Na reakcję Disneya nie trzeba było długo czekać. Właśnie ogłoszono, że pierwszy tegoroczny hit Marvela zostanie przesunięty. Czarna Wdowa pierwotnie miała wejść do kin 1 maja. Disney póki co nie ma zaplanowanej daty premiery dla kolejnego filmu z Kinowego Uniwersum Marvela. Będzie trudno jednak znaleźć odpowiednią datę, gdyż kalendarz premier na jesień będzie pękał w szwach. Możliwe jest więc opóźnienie wszystkich filmów Marvela i takim sposobem, Czarna Wdowa wskoczyłaby w miejsce Eternals, zaś ten film pojawiłby się w lutym przyszłego roku.

Disney przesunął również premierę Personal History of David Copperfield od Searchlight Pictures, a także film wyprodukowany przez 20th Century, czyli Kobietę w oknie. Pierwszy z filmów miał pojawić się w kinach 8 maja, zaś drugi 15 maja. Zaplanowany na 27 maja Artemis Fowl, którego Disney rozpoczął promowanie właśnie dziś, wciąż pozostaje w kalendarzu premier studia.

Nie ma raczej mowy, aby Disney udostępnił te filmy w internecie na którejś platformie VOD, jak zrobi to Universal Pictures, które ogłosiło, że ich ostatnie filmy, czyli Niewidzialny człowiek, Polowanie i Emma, pojawią się już 20 marca na VOD. Wypożyczenie jednego filmu na okres 48 godzin będzie kosztować 19,99 dolarów. Kilka tygodni później, bo 10 kwietnia, na VOD pojawić ma się premierowo druga część Trolli. Studio zaplanowało równoczesną premierę na VOD oraz w kinie, ale w obliczu pozamykania kin, nie wiadomo, czy co do tego tytułu nie zmienią wcześniej ustalonych planów.

Także Warner Bros., oraz STX Entertainment zdecydowały, że ich ostatnie filmy pojawia się na VOD o cały miesiąc wcześniej. Już 24 marca na VOD pojawią się Ptaki Nocy, a także Dżentelmeni Guya Ritchiego. Póki co nie wiadomo, czy te filmy, jak i produkcje Universalu, pojawią się również w ofertach polskich usług VOD.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement