Premiera Block N Load na platformie Steam

block n load

Jagex Games Studio ogłasza premierę Block N Load – stawiającej na kreatywność wybuchowej sieciowej strzelanki, w której spryt jest tak samo ważny, jak celne oko. Gra dostępna jest od dziś na platformie Steam i jest częścią kolejnego darmowego weekendu, dzięki czemu gracze, posiadający konto na platformie, mogą od razu rozpocząć zabawę.

A więc zmierz się w akcji 5 na 5, umacniaj swoją bazę, buduj zasadzki i toruj sobie drogę do bazy wroga. W Block N Load każdy gracz może puścić wodze fantazji w drodze do zwycięstwa.

W fazie konstrukcji gracze wybierają postać oraz bloki, które chcieliby użyć w budowaniu idealnej bazy. Każda drużyna potrzebować będzie ogromnej porcji kreatywności, dobrej taktyki i wymyślnej strategii, aby zwalczyć drużynę przeciwników i obronić własną bazę. Block N Load stawia na pomysłowość, dlatego na graczy czekają ciągle zmieniające się areny walki o niezliczonych możliwościach. Dobra strategia to nie wszystko – w zetknięciu ze sprytną drużyną trzeba będzie błyskawicznie reagować na zmiany na polu walki, aby zapobiec klęsce. W Block N Load można budować tunele oraz wieże, torować sobie drogę do bazy wroga bombami, wymyślać zasadzki i stawiać systemy obronne – nie ma żadnych ograniczeń dla fantazji graczy