Poznaliśmy szczegóły premierowej aktualizacji do Monster Hunter: World

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Monster Hunter World
Monster Hunter World

Japoński oddział firmy Capcom podzielił się garścią informacji oraz zrzutami ekranu dotyczącymi patcha do Monster Hunter: World.

Aktualizacja numer 1.01  ukaże się w dniu premiery gry we wszystkich regionach i będzie ważyła około 815 MB. Co ciekawe, przed jej instalacją nie będzie w grze dostępna rozgrywka w trybie wieloosobowym oraz jakiekolwiek usługi sieciowe.

Łatka doda również nowe wersje językowe. Edycja azjatycka otrzyma wersje chińską i koreańską, wersja północno-amerykańska – portugalską, a wersja europejska – rosyjską, polską i arabską.

Capcom w niedalekiej przyszłości planuje wydać jeszcze kilka aktualizacji, które wprowadzą sporo darmowej zwartości. Twórcy zamierzają jednak wspierać swoją produkcję nie tylko darmowymi patchami, ale również płatnymi DLC o szczegółach których dowiemy się niebawem.

Monster Hunter: World zadebiutuje w edycji na PlayStation 4 i Xbox One już 26 stycznia. Na PC gra będzie dostępna jesienią.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów