Poznaliśmy oficjalną datę premiery Red Dead Redemption 2

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

Rockstar Games potwierdziło, że ​​Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na konsolach Xbox One i PlayStation 4 dokładnie 26 października 2018 roku. Informacja zostało ogłoszona na oficjalnym blogu wydawcy. Firma przy okazji przeprosiła graczy za opóźnienie, gdyż twórcy początkowo zakładali, że gra będzie dostępna jesienią ubiegłego roku, a następnie wiosną 2018 roku. Należy jednak brać pod uwagę, że Red Dead Redemption 2 to olbrzymia produkcja, z dużym dynamicznym otartym światem, a takie tytuły rzadko debiutują bez poślizgu.

Na blogu Rockstar Games czytamy:

Z radością ogłaszamy, że Red Dead Redemption 2 ukaże się 26 października 2018 roku. Przepraszamy wszystkich, którzy byli rozczarowani opóźnieniem, gdy mieliśmy nadzieję, że gra zostanie wydana wcześniej, potrzebujemy jednak trochę więcej czasu na dopracowanie gry. Serdecznie dziękujemy za cierpliwość i mamy nadzieję, że kiedy zagracie, zrozumiecie że warto było czekać.

Wraz z ogłoszeniem daty premiery twórcy opublikowali także nowe zrzuty ekranu i zapowiedzieli, że w najbliższych tygodniach możemy się spodziewać wielu nowych materiałów z  Red Dead Redemption 2.

Galeria z Red Dead Redemption 2

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów