Poznaliśmy listę aut i utworów z Forza Horizon 4

Forza Horizon 4
Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 pojawi się jeszcze w tym roku na konsolach Microsoftu i komputerach. Do dziś mogliśmy tylko gdybać jakie zobaczymy auta w grze i jakie usłyszymy w niej  utwory. Na szczęście pojawiła się lista aut i pełen soundtrack z nadchodzącej produkcji.

Dzieło Turn 10 ma zawierać ponad 450 licencjonowanych aut i wszystkie będą dostępne od 2 października tego roku. Większość powinna być wam znana, ale pojawiło się parę perełek takich, jak Triumph Spitfire, Ford M – Sport Fiesta RS, czy tegoroczny Ford Mustang GT.

Do listy trzeba jeszcze doliczyć auta, które pojawią się w ramach paczki Day One i specjalne z edycji Forza. Jednak w tej chwili auta edycji Forza są owiane tajemnicą i podejrzewam, że poznamy je dopiero po uruchomieniu gry.

Wielkim nieobecnym w tym roku jest Mitsubishi, ponieważ Turn 10 nie udało się podpisać stosownych dokumentów z koncernem. To oznacza, że na razie nie ma mowy o dostępności aut japońskiego producenta.

Fh4 Lista Spoti

Początkowa lista aut będzie stale poszerzana dzięki Forza Horizon 4 Car Pass. Ponadto 10 września odbędzie się specjalny stream, podczas którego będziemy mogli zobaczyć auta w akcji.

W przypadku gier wyścigowych samochody to nie wszystko,  liczy się również ścieżka dźwiękowa, która znowu będzie pokaźna. W Forza Horizon 4 pojawi się aż 100 utworów, więc prawdopodobnie każdy znajdzie coś dla siebie podczas rozgrywki.

Chcecie już teraz przesłuchać kawałków składających się na ścieżkę dźwiękową? Wystarczy użyć Spotify i sprawdzić tę listę utworów.


Źródło: https://forzamotorsport.net/en-us/news/wir_9_7_18