Poznaliśmy datę premiery SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Steamworld Quest Hand Of Gilgamech 2019 01 23 19 009

O  SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech dowiedzieliśmy się podczas ostatniego Nintendo Indie Highlights. Mamy dobrą wiadomość dla osób wypatrujących tej produkcji. Twórcy, studio Image & Form pochwalili się oficjalną datą premiery. Gra pojawi się na rynku już 24 kwietnia i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami będzie dostępna wyłącznie dla użytkowników Nintendo Switch. Twórcy wyraźnie zaznaczają jednak, że ten stan w przyszłości może ulec zmianie i SteamWorld Quest pojawi się także na innych platformach. Poniżej możecie obejrzeć ponad 20-minutowe wideo prezentujące gameplay.

Steamworld Quest Hand Of Gilgamech Screen

SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech ma być turową karcianką RPG w steampunkowym wydaniu. Gracz będzie odpowiedzialny za skompletowanie, tworzenie nowych kart oraz ulepszanie swojego decku. Jak zaznaczają twórcy taki kierunek rozwoju był wyczekiwany przez społeczność zebraną wokół SteamWorld. Według ich zapewnień nikt nie powinien być rozczarowany, a fani RPG jak i poprzednich gier z serii powinni spodziewać się świetnej gry.

SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech -gameplay

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów