Poznajcie Cable’a, czyli nowa zapowiedź Deadpoola 2

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 1 minutę
Deadpool2

Machina marketingowa przed premierą Deadpoola 2 zaczyna nabierać rozpędu. Pojawiają się nowe plakaty widowiska, a fani pierwszej odsłony z niecierpliwością wyczekują Walentynek, aby obejrzeć pierwszy zwiastun filmu.

Tymczasem 20th Century Fox wypuściło ponad dwuminutowy film, w którym przedstawiony zostaje jeden z nowych bohaterów Deadpoola 2, czyli Cable. Jest to postać posiadające moce telepatyczne i telekinetyczne, które wykorzystywał w szeregach X-Force oraz X-Menach oraz potrafi w ograniczony sposób podróżować w czasie. Jest najlepszym przyjacielem Deadpoola. Deadpool 2 to pierwszym film, w którym postać Cable’a zadebiutuje na dużym ekranie, a wcielił się w niego Josh Brolin.

Deadpoola 2 wyreżyseruje David Leitch, który wcześniej stanął za kamerą pierwszej części Johna Wicka oraz Atomic Blonde. Oprócz Ryana Reynoldsa grającego tytułową postać, oraz wspomnianego Josha Brolina, w obsadzie zobaczymy T.J. Millera, Zazie Beetz, Morenę Baccarin, Briannę Hildebrand, Leslie Uggams, Karana Soni oraz Stefana Kapicica.

Film zadebiutuje na ekranach kin już 18 maja 2018 roku, zaś polska premiera została wyznaczona na 1 czerwca.

Zwiastun Deadpool 2

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów